MEDİKAL PİGMENTASYON - SAÇ SİMÜLASYONU

3D SAÇ PİGMENTASYONU KİMLER İÇİN UYGUNDUR ? 

UZM.MEHMET FATİH BOZKURT

1) Kellik Problemi yaşayan hemen hemen her yaşta BAY/BAYAN için vazgeçilmez ve neredeyse kellik probleminden kurtulmak için tercih edilebilecek tek yötemdir.

2) Tıbbi olarak çözümü mümkün olmayan hastalıklarda (Tedavi Sonrası ) Uygulanabilir ,Örneğin ; Alopecia Areata vs...

3) Saç Ekimi (Hair Transplant) Uygun olmayan Yeterli Donörü Olmayan Hastaların diğer kellik kapatma yöntemlerini denedikten sonra tercih edeceği tek yöntemdir.

4) Saç Ekimi (FUE TEKNİĞİ) İle Operasyon sonrası kişilerin donör kalitesi yani greft kalitesine göre istenilen sonuçlar olamayabiliyor .Bu durumda 3D SAÇ PİGMENTASYONU kurtarıcı gibi görülebilir.Ve Saç ekiminin etkisini daha yoğun ve dolgun görünmesine yardımcı olur .(SAÇ EKİMİ OPERASYONUNDAN 1 YIL SONRA YAPILMASI UYGUNDUR )

5) Geçirilen bir kaza sonucu yanık,kesik,scar izleri sistemimiz ile kamufle edilebilir,(Tedaviden 2 sene sonra )

6) Saç Ekimi (FUE TEKNİĞİ ) İle yapılan operasyon sonrası verici bölgede bazen Punch izleri kalabiliyor.Puch izlerini kamufle etmek için 3D SAÇ PİGMENTASYONU vazgeçilmez bir yötemdir .(SAÇ EKİMİ OPERASYONUNDAN 1 YIL SONRA YAPILMASI UYGUNDUR )

7) Eski yöntem olan FUT (Cerrahi Şerit Çıkarılması ) Sonrası iki kulak arkasındaki kişiye göre değişken olan 10 cm ve üzeri Operasyon izleri 3D SAÇ PİGMENTASYONU ile neredeyse anlaşılamayacak kadar doğal bir şekilde kamufle edilebilir .

8) Sakalları ve Bıyıkları Çıkmayan Yada Seyrek sakallı bıyıklı olan kişilerde 3D SAÇ PİGMENTASYONU TEKNİĞİ ile Sakal ve Bıyık görünümü verilebilir yoğunlaştırma yapılabilir .

9) Genetik Yaygınsal kellik durumunda Tedaviler sonrası vazgeçilmez bir yöntemdir .Saçlarınız olduğundan daha yoğun görünerek iyi hissetmenizi sağlar ...

 

Sizde kellik sorunu yaşıyor ve kalıcı olarak çözüm arıyorsanız bize ulaşınız .3D Saç Pigmentasyonu Tam size göre olabilir .

UZM.MEHMET FATİH BOZKURT 

 

 

YASAL UYARI : PAYLAŞIM UZM.MEHMET FATİH BOZKURT TARAFINDAN OLUŞTURULMUŞTUR .İZİNSİZ KULLANILAMAZ VE KOPYALANAMAZ .TELİF HAKKI YASALARININ UYGUN MADDELERİ GEREĞİNCE  İZİNSİZ KULLANIM TESPİTİ HALİNDE YASAL İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR .